Na trenie Warszawy usługi pogrzebowe pełni zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły. Teren działania powyższego zakładu to Włochy, Jelonki, Bemowo i całe województwo mazowieckie. Zakład ma bardzo rozszerzone działania, proponuje zorganizowanie kompletnej ceremonii pogrzebowej, opiekę nad grobami, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, wspomnienie osoby zmarłej. O wszystkich usługach przeczytać można na stronie zakładu: skrzydlate-anioly.pl.

POMOC W TRUDNYM CZASIE

Śmierć wszystkich nas zaskakuje i przychodzi na ogół niespodziewanie. Czas kiedy umarła osoba bliska jest czasem przykrym, w tym okresie bliscy nie mają głowy do załatwiania wszelkich formalności pogrzebowych i latania po urzędach. Skrzydlate Anioły to pracownicy zakładu, którzy przyjadą do domu rodziny osoby zmarłej, załatwią wszystkie formalności i zorganizują ustalony pochówek.
Zwracając się do zakładu Skrzydlate Anioły, można mieć pewność, że ni pozostanie się bez pomocy w tym trudnym i przykrym czasie. W przypadku gdy koszty pogrzebu znacznie przerosną wysokość zasiłku pogrzebowego pracownicy zakładu pomogą nawet załatwić kredyt na spłatę pogrzebu.

USŁUGI, KTÓRE NIE KAŻDY ZAKŁAD POGRZEBOWY WYKONUJE

1.Funeral planning:

Skrzydlate Anioły to zakład, który pomaga zaplanować własny pogrzeb.
Po śmierci danej osoby, rodzina nie do końca wie jak taka osoba, wyobraziłaby sobie swój pogrzeb. Dlatego warszawski zakład wprowadził, do swojej oferty usług, propozycję wcześniejszego zaplanowania swojego pogrzebu.
Wcześniej można ustalić miejsce pochówku, rodzaj oraz wszelkie detale. Można także poczynić wcześniejszą przedpłatę.

2. Pogrzeb dzieci nienarodzonych:

Śmierć dziecka zawsze zwala jego rodziców z nóg, również śmierć dziecka, na które się czekało, a które umarło przed narodzeniem.
Skrzydlate Anioły pomogą załatwić wszelkie formalności i zorganizują ceremonię pogrzebową.

Ponadto w zakładzie organizowane są wspomnienia osób zmarłych, całoroczna opieka na grobem no i oczywiście standardowe usługi pogrzebowe.

3. Skrzydlate Anioły dadzą nam wsparcie

Kierując się do zakładu Skrzydlate Anioły i zlecając im usługę, mamy pewność, że aż od momentu eksportacji zwłok do momentu pochowku, zakład zorganizuje wszystko. Standardowe usługi to:
– przewóz zwłok.
– przechowanie w chłodni,
– przygotowanie zwłok do pochówku,
– zorganizowanie pożegnania w kaplicy pożegnań,
– oprawa muzyczna,
– oprawa florystyczna,
– zorganizowanie stypy,
– przewóz żałobników.

4. POD SKRZYDŁAMI ANIOŁÓW

Pod skrzydłami aniołów nie tylko jesteśmy w czasie przed pogrzebem bliskiej nam osoby, ale także i po pogrzebie możemy zlecić opiekę nad grobem. W ramach tej usługi pracownicy zakładu dbają o grób przez cały rok, zmieniają znicze, sprzątają opadnięte liście, usuwają zwiędnięte kwiaty. Istnieje nawet możliwość poprawiania napisów na nagrobkach.